Inženýr zkušebny - pružná pracovní doba!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti z prostředí laboratoře? Domluvíte se anglicky a hledáte novou pracovní příležitost? Právě hledáme kandidáta na pozici inženýra zkušebny do vývojové laboratoře. Pokud jste otevřen/a změně, pojďte to zkusit právě s námi!

  • Návrh, příprava a realizace laboratorních zkoušek (např. životnosti, testů v oblasti termodynamiky, akustiky a vibrací, statiky a dynamiky) produktů ALS a přidružených technologií (např. prediktivní údržby)

  • Odborné zpracování výsledků – zpracování a porovnávání dat

  • Organizace a koordinace činnosti ve vývojovém centru

  • Návrh sběru dat / programovaní v prostředí LabView / National Instuments SW+HW

  • Tvorba a schvalování testovacích metodik

  • Spolupráce při schvalování nových výrobků (CSA, IEC, UL, KGS a další normativy)

  • Spolupráce s univerzitami a Externími laboratořemi

  • Cestování po ČR i do zahraničí v rámci Globální spolupráce

  • Zastřešení organizace zkoušek mezi vývojem a laboratořemi

  • Vytváření metodik a koordinace tzv. zrychleného testování – Rapid Testing

  • Vývoj měřících přístrojů a komplexnějších testovacích zařízení.

  • Spolupráce a koordinace testů s globálním rozsahem (CZ / Thailand / USA)

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání elektro (případně strojní se znalostí elektrotechniky)

  • Odborná způsobilost v elektrotechnice (osoby znalé pro samostatnou činnost a výše)

  • 5 let v oblasti testování a post-procesním zpracováním dat

  • Výbornou znalost anglického jazyka (na úrovni B1)

  • Zkušenosti se zpracováním dat (Excel - dobrá znalost)

  • Schopnost efektivní komunikace a schopnost vedení projektů laboratoře

  • Povědomí o oblasti Design of Experiments

  • Znalost National Intruments LabVIEW Software + Hardware výhodou (možnost postupného zaškolení)

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc

  • Možnost home office

  • Pružná pracovní doba

  • Výuka jazyků na pracovišti

  • Příspěvek na stravování

  • Kafetérie ve výši 4.000 Kč za rok

  • Různé firemní akce: rodinný den, letní party, badminton, fotbalový turnaj aj.

  • Příspěvek na penzijní připojištění od 500 Kč / měsíčně

  • Zvýhodněny mobilní tarif

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4574880  Datum zveřejnění: 10.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.