Údržba strojů a zařízení – mzda až 45 000 Kč

Zlínský kraj

Popis pozice

  • Preventivní prohlídky strojů na jednotlivých linkách

  • Kontrola stavu ochranných a bezpečnostních zařízení na strojích

  • Oprava a údržba jednotlivých linek, strojů a zařízení

  • Budete hledat a řešit příčiny poruch strojů a zařízení

Profil kandidáta

  • Máte vzdělání ve strojním oboru nebo zkušenosti s údržbou strojů a zařízení

  • Umíte číst v technických výkresech

  • K práci přistupujete systematicky a máte technické myšlení

  • Jste pečlivý a můžeme se na Vás spolehnout

Nabízíme

  • Nadstandardní mzdu, kterou ročně valorizujeme

  • 13. plat

  • Systém benefitů Cafeterie, kde si každý vybírá odměnu podle sebe

  • Obědy v závodní jídelně máme dotované

  • 5 týdnů dovolené

  • Odměny na Vánoce nebo k významným životním událostem

  • Nápoje na pracovišti zdarma

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková