HR asistent/ka Plzeň

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jste pečliví na papírování a rádi se pohybujete mezi lidmi? Máte již nějakou zkušenost z personálního oddělení a rádi byste se v tomto oboru nadále rozvíjeli?

Pokud ano, neváhejte se mi ozvat, ráda s vámi proberu detaily dané pozice.

  • Administrativní agenda personálního oddělení

  • Organizace náboru nových zaměstnanců

  • Komunikace s úřady a zdravotními pojišťovnami

  • Zpracování podkladů ke mzdám

  • Onboarding a organizace školení zaměstnanců

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání

  • Praxe na obdobné pozici

  • MS Office (zejména Excel)

  • Znalost pracovněprávní legislativy

  • Dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

  • Náborový příspěvek 20.000,-

  • 13. mzda

  • 25 dnů dovolené

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Dotované stravování

  • Příspěvek na dopravu

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková