Senior IT Business Analytik - Praha

Praha

Popis pozice

Do inovativní a agilní IT společnosti hledáme Senior IT Business Analytika, který má zkušenost s integracemi a s realizací řešení od analýzy, koncepce návrhu řešení, kontrolu realizace až po roll-out do produkce.

  • Analýza zákaznických procesů

  • Vytváření technických požadavků pro vývojáře a testery

  • Působit jako (interface) rozhraní mezi zákazníkem a interními IT teamy

  • Navrhovat integrace na třetí strany

  • Spolupráce na přípravě a prezentaci nabídek / řešení

  • Prezentace návrhu realizace

Profil kandidáta

  • Aktivní znalost některého CASE nástroje pro UML modelování (Enterprise Architect, Visio aj.)

  • Schopnost modelovat Wireframe v některém ze standardních nástrojů

  • Znalost webových služeb (SOAP, REST)

  • Uživatelská znalost produktů Atlassian (Confluence, Jira, Bitbucket)

  • Schopnost vyjednávat se zákazníkem (řízená diskuze s non-IT uživateli zákazníka)

  • Velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti

  • Základní znalost principů SQL (tabulky, funkce, hledání v datech aj.)

  • Orientace v procesu vývoje aplikací (waterfall, agile)

  • Znalost principů testování (V-Model)

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní IT firmě s více než 30letou působností na trhu

  • Dynamické prostředí nakloněné zkoušet nové technologie a sledovat nejnovější trendy v IT

  • Možnost spolupráce na zajímavých projektech (pro komerční oblast i veřejnou správu)

  • Podporu ve vzdělávání a v osobním rozvoji

  • Home-office a flexibilní pracovní dobu

  • Standartní sada benefitů (5 týdnů dovolené, Sick days, Multisport karta, stravenky aj.)

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Křepelová
+420720043742
ID: 4575890  Datum zveřejnění: 11.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.