Vývojář podnikových systémů

Ústecký kraj

Popis pozice

Programování v .NET (C#), ASP.NET MVC, javascript, T-SQL, PowerShell? Umíte? A hledáte nové pracovní uplatnění? Pokud ano, pak tu mám pracovní nabídku do automotive výrobní firmy na Lovosicku. Čeká na vás zajímavá nesterotypní práce s možností zapojení do různých projektů.

  • vývoj a údržba aplikací a služeb podporující procesy podnikových a informačních systémů

  • design aplikačních řešení

  • IT podpora uživatelů

  • spolupráce na projektech

  • podpora rozvoje informačních systémů

  • komunikace s dodavateli systémů

Profil kandidáta

  • středoškolské vzdělání (výhodou je technický směr zaměřený na IT)

  • zkušenosti s OOP – objektově orientovaném programování

  • zkušenosti s programováním v .NET (C#), ASP.NET MVC, javascript, T-SQL, PowerShell

  • znalost administrace Windows server a MS SQL server

  • angličtina na mírně pokročilé úrovni

  • komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

Co tak firma může nabízet? Mzdu, bonusy, stravenky, flexibilní pracovní dobu a občasný homeoffice. V dnešní době standard. Co ale není standard je možnost podílet se na zajímavých projektech ve výrobní společnosti, být členem týmu, ale přesto mít samostatnou a odpovědnou práci.

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Maredová Kočárková
+420604226079
ID: 4575894  Datum zveřejnění: 11.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.