Advanced Quality Engineer

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta hledám zkušeného člověka s praxí z automotive, který se zajímá o projektovou kvalitu. Jste samostatný, proaktivní člověk, který má analytické myšlení a používáte při práci především selský rozum, v tom případě máte dveře k nové kariéře otevřené.

Staňte se součástí centrálního týmu kvality a podílejte se na zajištění náběhu nových projektů.

  • Spolupráce s vývojovými centry na vývoji a zlepšování z pohledu kvality

  • Úzká spolupráce s výrobními závody zejména v průběhu předsériové fáze

  • Spolupráce a podpora projektového týmu

  • Zajišťovat milníky kvality v průběhu projektové fáze

  • Zabezpečovat tvorbu kontrolních plánů, spolupracovat na tvorbě FMEA

  • Vyhodnocovat předsériovou výrobu z pohledu projektové kvality

  • Zajišťovat přípravu vzorků a jejich prezentace zákazníkům

  • Spolupracovat a zadávat vzorkování v zákaznických systémech

  • Zajišťovat zákaznickou podporu v průběhu auditů, cubingů, přejímek

Profil kandidáta

  • Zkušenost z automotive, ideálně s projekty pro německý automobilový průmysl

  • Zkušenosti s tvorbou Control Planu, PFMEA, DFMEA, Ishikava, 5why

  • ŘP sk. B, ochota cestovat (někdy i vícekrát do měsíce)

  • Schopnost pracovat pod tlakem

  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni, ideálně i alespoň částečná znalost německého jazyka

Nabízíme

  • Zázemí velké nadnárodní společnosti

  • Pozice v týmu centrální kvality

  • Práce na zajímavých projektech v oblasti projektové kvality

  • Flexibilní pracovní doba s využitím HO

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na stravování/stravenky

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Sodexo Flexi Pass (1000 kč až 10000 kč – dle odpracovaných let)

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4576352  Datum zveřejnění: 11.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.