Facility manager

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenost v oblasti údržby? Dokážete dobře plánovat práci sobě i ostatním a nebojíte se zodpovědnosti? Nedělá vám problém komunikace v angličtině?

Neváhejte mi zaslat svůj životopis a já vám o dané pozici řeknu více.

  • Vedení menšího týmu lidí

  • Koordinace údržby, oprav a revizních prohlídek

  • Reporting a analýza vedení

  • Správa budov a strojů

  • Plánování oprav a preventivní údržby

  • Energetické hospodářství

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru

  • AJ popřípadě NJ - středně pokročilá

  • Praxe v oblasti údržby

  • Znalost stavební a strojírenské dokumentace

Nabízíme

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na stravování

  • Vánoční a měsíční prémie

  • Příspěvek na dopravu

  • Odborné kurzy a školení

  • Možnost studijního volna

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková