Business Analyst and Data Governance

Praha

Popis pozice

Do mezinárodní společnosti, která vyvíjí, vyrábí a prodává farmaceutické produkty, hledáme zkušeného Business Analytika. Na této pozici budete zodpovědný za zajištění potřeb business analýz, reportingu, datových zdrojů, předání požadavků a spolupráce do IT a dále se podílet na návrhu řešení a vykonávat dohled nad projekty až po finální implementaci.

  • Kompletní reporting oddělení Supply Chain

  • Úzká spolupráce s businessem se schopností specifikovat jejich požadavky, analyzovat je a následně prezentovat výsledky své práce

  • Analýza dat pro podporu strategického rozvoje a vytváření sledovatelných metrik

  • Podpora interních uživatelů ohledně dodržování předpisů a odstraňování problémů ve spolupráci s IT a businessem

  • Rozvoj firemních nástrojů pro business analýzu skrz existující BI a reporting platformy

  • Vývoj a vyhodnocování různých optimalizačních scénářů

  • Tvorba retrospektivních a prediktivních analýz

  • Příprava reportů, prezentací datové výstupy pro management s přehledem trendů a predikcí

  • Komunikace s managementem

  • Aktivně hledat a navrhovat změny pro zlepšení procesů

Profil kandidáta

  • Min 2 roky zkušeností s business analýzou a komunikací s IT

  • Praktická znalost SQL na velmi dobré úrovni

  • Analytické myšlení, silné komunikační a prezentační dovednosti, technický přehled

  • Komunikativní úroveň anglického jazyka

  • Pokročilá znalost Excel a vynikající dovednosti MS O365

  • Prokázaná znalost práce v SAP: sestavování a stahování sestav

Nabízíme

  • Zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod

  • 25 dní dovolené a 5 sick days

  • Možnost profesního rozvoje a osobního růstu

  • Balíček zaměstnaneckých výhod – Flex program v hodnotě 11.000Kč

  • Příspěvek na stravování formou stravenky v hodnotě 85 Kč a super jídelnu s pestrou nabídkou jídel

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění

  • Relokační příspěvek pokud jsi z daleka (mimo Prahu a středočeský kraj)

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na ubytování

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Křepelová
+420720043742
ID: 4576552  Datum zveřejnění: 11.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.