Mistr logistiky - cyklické inventury, 1 směna, mzda od 57.000kč/m

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro výrobní společnost sídlící na Příbramsku, která se zabývá výrobou zemních strojů, přijmeme kolegu, který bude mít na starosti menší tým podřízených v oddělení cyklických inventur.

Co bude Vaší náplní práce:

  • Koordinace činnosti přiděleného pracoviště a podřízených a zajištění produktivity svého týmu

  • Koordinace celopodnikových zásob

  • Koordinace požadovaných zásob s externím skladem

  • Vyhodnocování výsledků denních inventur

  • Určování priorit činností v přiřazené oblasti tak, aby byl dodržen inventarizační plán v rámci závodu

  • Vyhodnocování, nastavování, optimalizace provádění cyklických a mimořádných inventur

  • Komunikace s ostatními oddělení i externími sklady

Lokalita: Příbramsko

Směnnost: 1 směna

Nástup ihned nebo po domluvě :)

Profil kandidáta

  • min. SŠ vzdělání

  • Zkušenost na obdobné pozici v logistice nebo výrobě minimálně 3 roky

  • Pokročilá znalost MS OFFICE

  • Vůdčí schopnost a odolnost vůči stresovým situacím

Nabízíme

Základní hrubá měsíční mzda od 57.000 Kč

  • Práce na 1 směnu

  • Důkladné zaškolení

  • Odměna 15.000 - 30.000 za doporučení nového kolegy

  • Příspěvek na penzijko

  • Dotované závodní stravování nebo stravenky

  • 25 dní dovolené

  • Každoroční navyšování mezd

  • Možnost kariérního růstu

  • Levnější volání pro Vás i pro Vaši rodinu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jandová
+420702153284