Specialista pro firemní zákazníky - prace v ŘECKU!

Řecko

Popis pozice

Chcete se dočasně přestěhovat do Řecka? Mate angličtinu na velmi dobré komunikativní úrovni?

Zajímá Vás práce v zákaznické a technické podpoře? Rádi pomáháte lidem v získání potřebné informace?

Pokud ANO, tak hledáme právě vás.

  • Být prvním kontaktem pro B2B zákazníky

  • Zabývat se požadavky B2B zákazníků týkajících se jejich účtů nebo POS, a to v angličtině a češtině

  • Zabývat se komplexním řešením zákaznických problémů

  • Poskytovat přesné, platné a úplné informace pomocí správných nástrojů, metod a procesů

Profil kandidáta

  • Anglický jazyk na minimální úrovni C1, mluvení a psaní

  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího

  • Chuť změnit svůj život a přestěhovat se do Athén

  • 6 a více měsíců praxe v oblasti zákaznických služeb výhodou

  • Schopnost řešit zákaznické problémy a budovat pozitivní a dlouhodobé vztahy se zákazníkem

  • Schopnost zajistit zákazníkům základní řešení problémů

  • Měkké dovednosti a aktivní naslouchání

  • Být sebevědomý, přizpůsobivý a empatický

  • Příjemný a pozitivní přístup

Nabízíme

  • RELOKAČNÍ BALÍČEK:

  • Letenka, taxi z letiště zdarma (300 EUR)

  • 2 týdny ubytování zdarma

  • Placené služby realitní kancelář pro účely nalezení bytu

  • 150 EUR měsíční bonus za výkonnost

  • Extra roční bonusy

  • 13. a 14. platy

  • Zdravotní pojištění

  • Možnosti kariérního růstu

  • Prvotřídní školení a rozvoj

  • Práci v živé a energické kanceláři se skutečným týmovým zaměřením

  • Multikulturní a moderní pracovní prostředí

  • Zdarma lekce řečtiny

Benefity

  • Sick Days

  • 13. plat

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Relokační bonus

  • Příspěvek na ubytování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Ludmila Cirlig
+420727901423
ID: 4576556  Datum zveřejnění: 11.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.