Specialista vyhodnocení a správy dat

Ústecký kraj

Popis pozice

Získávání, správa a analýza dat o produktovodním systému

Analyzujete výstupy z řídících a zabezpečovacích systémů produktovodů

Analyzujete metrologická data z přepravených PHL

Řešíte efektivitu provozu produktovodního systému

Profil kandidáta

SŠ nebo VŠ vzdělání – technický obor

Analytické myšlení
Zkušenosti s řídícími systémy výhodou
Znalost IT v oblasti získávání a správy dat – ETL, SQL, Excel výhodou
Řidičský průkaz sk. B
Anglický jazyk – schopnost porozumět odborným materiálům

Nabízíme

stabilní zázemí významné české společnosti
pravidelné školení a další odborné vzdělávání
flexibilní pracovní doba
25 dnů dovolené, 2 dny indispozičního volna
stravenky
Cafeteria
příspěvek na penzijní připojištění
příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli

Nástup možný ihned nebo dle domluvy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4577083  Datum zveřejnění: 12.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.