CNC obráběč - Mzda 40-60.000 Kč, 13. a 14. plat

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenost s obsluhou CNC strojů? Jste pracovitý a chcete se ve svém oboru nadále zlepšovat a rozšiřovat svou kvalifikaci?

Pro stabilní rodinný závod nestandardních průmyslových komponentů z odvětví zpracování oceli hledáme CNC obráběče.

  • Výroba jeřábových kol o rozměrech 200-1200 cm

  • Obsluha CNC soustruhů

  • Kontrola a měření výrobků (mikrometr, posuvné měřítko, odpich)

  • Mírná úprava programu - systém FANUC, není problém s přeškolením z jiného systému

Profil kandidáta

  • Vyučení ve strojírenském oboru

  • Předchozí praxe na CNC

  • Samostatnost, loajalita a chuť pracovat

  • Ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

  • Mzda 40-60.000,- (dle zkušeností a aktivity)

  • 13. a 14. plat v plné výši

  • 28 dní dovolené

  • Stravenky 280,- na směnu

  • Kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, které využijete při karierním růstu

  • Možnost karierního i kvalifikačního růstu

  • Příspěvek na dopravu

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková