Účetní - junior / senior (s AJ)

Jihočeský kraj

Popis pozice

Nabízí se pracovní příležitost v účetnictví se zaměřením na AR / AR nebo GL s možností denního využití angličtiny!

  • Účtování faktur, bankovních výpisů a platebních příkazů v systému SAP

  • Kontrola finančních dokumentů

  • Komunikace se zahraničními klienty

  • Následná podpora profesně mladším kolegům

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání ekonomické směru (vhodné i pro absolventy) nebo SŠ s praxí v oblasti účetnictví

  • Znalost účetních standardů

  • Schopnost komunikovat v angličtině, znalost dalších jazyků vítána

  • Znalost MS Office (zejména MS Excel), SAP výhodou

  • Spolehlivost, pečlivost, týmový duch a prozákaznické smýšlení

Nabízíme

  • Zázemí dynamické mezinárodní společnosti

  • Přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí

  • Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností

  • Možnost home office

  • Stravenky ve výši 160 Kč

  • Příspěvek na dopravu

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Jazykové kurzy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4577785  Datum zveřejnění: 13.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.