IT Specialista-Cybersecurity

Plzeňský kraj

Popis pozice

Zajímá Tě oblast informační bezpečnosti? Rád komunikuješ v angličtině a chceš využít možnost vycestovat za velkou louži? Preferuješ menší kolektiv, rodinnou atmosféru a žádné porady a zbytečné papírování?

Technologická společnost, která vyvíjí softwarová řešení v oblasti cybersecurity, hledá pro svoji plzeňskou pobočku nového parťáka do svého týmu.

  • plánování a kontrola pravidelných záloh systému

  • zajištění návrhu, instalace, údržby a podpory pro místní síť

  • zodpovědnost za průběžnou údržbu a další rozvoj firemního PC prostředí

  • monitoring výkonu podnikové počítačové infrastruktury a návrhy na zlepšení její efektivity

  • aplikování softwarových záplat

  • výzkum a implementace nových technologií a vylepšení

Profil kandidáta

  • více než 5 let zkušeností s podporou PC a serverů

  • osvědčená schopnost nabídnout odbornou podporu uživatelům PC v podnikovém prostředí

  • výborná znalost prostředí Windows , Linux včetně hardwaru, operačních systémů a softwaru

  • znalosti řešení problémů se síťovým připojením, tiskovými funkcemi a internetovými protokoly

  • vyžadujeme vždy alespoň 2 z uvedených jazyků, je jedno v jaké kombinaci: čeština/angličtina/ruština

  • ochota pracovat i v odpoledních hodinách /styl druhá směna, nicméně, s hlubokým respektem k work-life balance

  • ochota cestovat mezi pobočkami společnosti v Milwaukee, Kyjevě a Plzni

  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, zdravý selský rozum, čistý trestní rejstřík

  • dobrou náladu

Nabízíme

  • možnost naučit se hodně z oboru cyber-security, ve společnosti, která doslova potírá zločin

  • možnost cestovat za velkou louži

  • nadstandardní platové odhodnocení dle prokázaných zkušeností

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenkový paušál, work-life balance, Home office

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Stravenkový paušál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Ivana Jünglingová
ID: 4578814  Datum zveřejnění: 15.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.