Elektromontér – rozvaděče

Praha

Popis pozice

Hledáme kandidáta na pozici Elektromontér – servisní technik se zaměřením na rozvaděče, který se zapojí do sehraného týmu u stabilní české společnosti! Výroba rozvaděčů a jejich montáž je klíčová činnost ve všech zakázkách, budete tedy nepostradatelnou součástí celé firmy.

  • Spolupráce na montážích a servisu rozvaděčů

  • Poskytování technické podpory zákazníkům

  • Zajištění vysoké kvality práce a dodržování časových harmonogramů

  • Komunikace s interními týmy a externími zákazníky ohledně řešení technických problémů

  • Po zaškolení nutnost držet pohotovost (jeden týden v měsíci)

Profil kandidáta

  • Vyhláška č. 50 (min. §6)

  • Schopnost číst technické výkresy a elektrická schémata

  • Ideální je praxe v oblasti rozvaděčů, ale zaškolíme i nadšené juniory

  • Dobré komunikační schopnosti

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Práci na zajímavých projektech především v Praze a nejbližším okolí

  • Rozvoj odborných znalostí a dovedností v oblasti elektrotechniky a rozvaděčů

  • Mzdu odpovídající Vašim zkušenostem + prémie

  • Příspěvek na stravování

  • Týden placené dovolené navíc

  • Nástup ihned nebo dle Vašich možností

  • Možnost spolupráce na IČO

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4578826  Datum zveřejnění: 15.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.