Montáž elektro zařízení | ranní směna

Olomoucký kraj

Popis pozice

  • montáž elektro zařízení

  • práce dle technické dokumentaci, elektro schématu

  • práce s montážními pomůckami

  • práce pouze na ranní směně

Profil kandidáta

  • SŠ/SOU elektrotechnického zaměření, min. vyučen

  • rozumíte schématu, technické dokumentaci

  • elektro vyhláška – pokud nemáte platnou, obnovíme vám ji

Nabízíme

  • Zajímavou mzdu, která se bude odvíjet od zkušeností, zkušeným seniorním kandidátům můžeme nabídnout až 40 000 Kč

  • Na pozici uplatníme i juniora/absolventa, kterého si řádně zaučíme a zaškolíme

  • Skvělá lokalita - 10 minut pěšky od vlakového i autobusového nádraží

  • Příspěvek na dopravu

  • Čisté pracovní prostředí bez hluku a prachu

  • Jistota stabilního nadnárodního zaměstnavatele – budeme rádi, když s námi budeš hodně dlouho (máme takové, kteří u nás pracují třeba 20 let, ale ve Švýcarsku máme i rekordmana s 50letou kariérou)

  • Zajímavé firemní benefity (např. obědy zcela zdarma, týden dovolené navíc, firemní akce, dárek k narozeninám či pracovnímu jubileu, výhodné firemní mobilní tarify apod.)

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4579067  Datum zveřejnění: 15.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.