Analytik Controllingu - Junior - Power BI

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Skvělá příležitost pro čerstvého absolventa SŠ/VŠ ekonomického směru, který chce směřovat do Controllingu a získat tak nové zkušenosti nebo prohloubit ty stávající!

  • zpracování finančních analýz a ad-hoc reportů

  • rozvoj kontrolních mechanismů ve výrobní části společnosti

  • spolupráce na tvorbě reportingového systému společnosti

  • účast na implementaci nových systémů a procesů

  • spolupráce na tvorbě finančních plánů a rozpočtů

  • prezentace výsledků své práce

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ ekonomického směru

  • předchozí pracovní zkušenosti na obdobné pozici jsou vítány

  • role je vhodná také pro absolventy s pokročilým analytickým a logickým myšlením a dobrou znalostí MS Excel

  • Power BI/jiné reportovací nástroje výhodou

Nabízíme

  • prostor pro seberealizaci po boku profesně zkušených kolegů

  • možnost nakouknout pod pokličku robotizaci výroby a automatizaci firemních procesů

  • HO

  • plně hrazené stravenky zaměstnavatelem

  • příspěvek na dopravu

  • vzdělávací aktivity

  • dovolená 5 týdnů po 1 odpracovaném roce roce

  • počítač a mobilní telefon

  • odměna za životní nebo pracovní výročí

  • odměna za darování krve

  • zvýhodněné mobilní tarify

  • sleva na pořízení nového vozu

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4579281  Datum zveřejnění: 16.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.