Najděte skrytý potenciál dat jako datový analytik!

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledáme datového analytika pro našeho klienta (česká výrobní společnost v oblasti sklářství), který pomůže zlepšit byznys rozhodování a dosáhnout lepších výsledků.

Tato pozice bude klíčová pro firmu a zahrnuje mnoho fascinujících výzev. Je možné ji vykonávat z Prahy nebo Nového Boru.

Vhodné i pro absolventy!

  • Vytváření dashboardů a reportů v PowerBI pro zlepšení našeho byznys rozhodování a zajištění úspěchu v konkurenčním prostředí

  • Budete mít možnost vytvářet a ověřovat datové modely, které nám pomohou pochopit naše zákazníky a vylepšit naše produkty a služby

  • Komunikace s našimi zákazníky a analyzování jejich potřeb bude denní součástí Vaší práce

  • Navrhování a prezentace řešení zpět zákazníkovi budou klíčovým faktorem pro dosažení úspěchu

  • Pomocí svých datových schopností budete podporovat systémy jako CMS, e-Commerce a nástroj pro automatizaci marketingu

  • Budete zodpovědní za implementaci a vyhodnocení implementovaného Google Analytics 4 a optimalizaci integrace mezi těmito systémy

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s tvorbou dashboardů a nástroji jako je PowerBI.

  • Znalost hlavních nástrojů pro analýzu marketingových dat, včetně Google Analytics.

  • Schopnost pracovat s jazykem SQL/Dax a vytvářet tabulky, postupy a náhledy.

  • Základní znalost nástrojů MS Azure BI (Data Factory, Azure SQL databáze, Blob) je výhodou.

  • Analytické schopnosti a schopnost transformovat požadavky klienta na řešení.

  • Schopnost vizualizovat data pro cílové uživatele.

  • Zkušenosti s kontrolou kvality dat.

  • Zodpovědnost a schopnost práce samostatně.

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na předchozí praxi

  • Týden dovolené navíc

  • 13. plat

  • HO

  • Stravenky

  • Cafeterie

  • Flexibilní pracovní doba

  • Notebook a mobil

  • Firemní akce

  • Vzdělávací kurzy

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4579289  Datum zveřejnění: 16.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.