HR Generalist

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici HR generalist! Pokud máte zkušenost s náborem a rád/a byste se dále realizoval/a v oboru lidských zdrojů, je tato pracovní příležitost možná právě pro Vás!

  • Vyhledávání, výběr a přijímaní nových zaměstnanců včetně komunikace s personálními agenturami

  • Příprava podkladů pro pracovně-právní dokumenty pro externí mzdovou agenturu (pracovní smlouvy, mzdové výměry, ukončení pracovního poměru apod.)

  • Komunikace s kolegy ohledně přípravy pracovních pomůcek pro zaměstnance, zajištění vstupních školení a zdravotních prohlídek, komunikace s mzdovou účtárnou ohledně mzdové agendy

  • Zastřešení pracovně-právní agendy (konzultace v rámci HR problematiky, navrhování řešení, benefity)

  • Spolupráce na projektech v rámci HR a podpůrných oddělení, jak v Ostravě, tak v Praze či Mostu

  • Tvorba, udržování a archivace osobních složek zaměstnanců, vedení personální agendy

Profil kandidáta

  • 2 roky praxe v interním HR či v pracovní agentuře

  • Zkušenosti s náborem a přípravou pracovně-právních dokumentů

  • Pečlivost, dobré organizační schopnosti

  • Dobré komunikační dovednosti

  • Ochota cestovat v rámci poboček (zejména do Prahy)

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce

  • Ranní směny

  • Motivující finanční ohodnocení

  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • Možnost příležitostných home office (po domluvě)

  • Kvartální odměny za odvedenou práci

  • Příspěvek na stravování ve formě stravenkového paušálu

  • Možnost okamžitého nástupu

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Stravenkový paušál

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4579292  Datum zveřejnění: 16.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.