Nábor pokračuje! Operátor výroby - 34 000 Kč / Olomouc

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme spolehlivé zaměstnance s možností pracovat přímo v Olomouci s vynikající dostupností MHD přímo na směny. Těšit se můžete na zajímavé platové podmínky (nástupní mzda včetně příplatků 34tis brutto) a především zakázky, o které nemáme nouzi. Nejedná se o pásovou výrobu.

  • Úkony při výrobě, obsluha výrobních strojů

  • Kompletace a montáž

  • Nejedná se o pásovou výrobu

Profil kandidáta

  • Uvítáme technické vzdělání (elektro/strojírenské)

  • Zkušenost z výroby velkou výhodou

  • Směnný provoz (ranní/odpolední/noční)

  • Spolehlivý a pracovitý uchazeč

Nabízíme

  • V rámci Olomouce příjemná nástupní mzda dělnické pozice 34 tis hrubého

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na stravování 50 Kč/oběd

  • Penzijní připojištění 12000Kč ročně a mnoho dalšího

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4579295  Datum zveřejnění: 16.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc