Směnový mistr výroby

Středočeský kraj

Popis pozice

Hledáme kolegu, který má zkušenost s řízením výrobních směn a jejich koordinací.

  • Řízení a koordinace výrobní směny

  • Zajištění denního plnění výrobních plánů

  • Zodpovědnost za efektivitu výroby s ohledem na zajištění včasnosti a kvality dodávek, podílet se na řešení reklamací

  • Rozvoj a zaškolování podřízených pracovníků, proces zlepšování

  • Odpovědnost za dodržování standardizovaných pracovních, technologických postupů

  • Spolupráce s ostatními odděleními

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání ideálně technického směru, případně adekvátní praxe

  • Zkušenost ve výrobní společnosti na stejné či podobné pozici

  • Znalost MS Office

  • Znalost SAP výhodou

  • ŘP sk. B

  • Důležitá bude u vás odolnost vůči stresu, ale to, zda máte praxi jako směnový mistr budete moc dobře znát

  • Řídící a organizační schopnosti na této pozici využijete

Nabízíme

  • Plnohodnotné zaškolení a odborné vzdělávání

  • 5 týdnů dovolené

  • Elektronické stravenky v hodnotě 160 Kč

  • Věrnostní, letní a vánoční odměny

  • Příspěvek a penziní připojištění, věrnostní odměny a jiné výhody

  • Zaměstnanecký program ELA

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4579853  Datum zveřejnění: 16.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.