Infrastructurní Architekt se zkušeností s vývojem a FE a UX aplikacemi

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, firmu v oblasti elektroniky, hledáme kandidáta na pozici Infrastructure Architect v týmu E2E Architecture. Ideální kandidát by měl mít praxi v IT a jeho primárním úkolem bude zodpovědnost a podpora jednotlivých IT částí při dodávkách projektů. Bude spojením mezi Solution, Infrakstrukturou, Security, provozem a jednotlivými vývojovými firmami. Získá oporu a zázemí stabilní, dynamické firmy, jednoho z největších hráčů na trhu.

  • kompletní zajištění architektonického návrhu řešení, odpovědnost za návrh řešení po věcné a technologické stránce

  • účast na plánování a realizaci oprav, aktualizace a modernizace infrastruktury, operačních systémů, aplikací s provozními odděleními IT, network a security

  • technický dohled implementace a spolupráce s provozními týmy

  • konzultace a následná integrace poskytovaného řešení se systémy

  • správa konfigurace (správa portfolia aplikací, vztahy mezi instancemi aplikací a prvky infrastruktury)

  • účast na auditech IMS, realizace auditů ISMS systému oddělení bezpečnosti

Profil kandidáta

  • zkušenosti s dodávkou projektů na obdobné pozici

  • praktické zkušenosti s vývojem informačního systému a podnikovými aplikacemi

  • alespoň základní zkušenosti s návrhem FE a UX aplikací

  • zkušenosti s návrhem a provozem kontejnerizovaných systémů

  • network software

  • cloud methodologies

  • znalost češtiny

Nabízíme

  • nadstandardní finanční ohodnocení

  • zázemí dynamické a stabilní firmy

  • neomezené využití mobilního telefonu i pro soukromé účely

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenkový paušál

  • finanční příspěvek na relax, knihy, Multisport, slevová karta na pohoné hmoty

  • možnost vzdělávání

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Vlčková Diddenová
+420602117669
ID: 4580267  Datum zveřejnění: 17.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.