Začni s kariérou IT Recruitera u nás - office v centru a snový tým ⭐

Praha

Popis pozice

Staň se součástí Manpowergroup! Jsme jedničkou na českém i světovém trhu v poskytování personálních služeb. Hledáme ty správné kandidáty pro naše klienty.

Do našeho interního týmu Experis, který se specializuje výhradně na poskytování služeb v oblasti IT (především IT recruitmentu), sháníme nové parťáky.

Možnost pracovat na pobočce v Praze či Brně !

  • Aktivní vyhledávání IT kandidátů - za užití moderních nástrojů na pozice vývojářů, engineerů, IT architektů a dalších…

  • zodpovědnost za náborový proces - od oslovování kandidátů, přes vedení pohovorů až po feedback a nabídky

  • pravidelná komunikace s klienty – setkání, konference, pravidelné review

  • spolupráce na různorodých projektech - s kolegy v rámci lokálního či mezinárodního týmu a další aktivity spojené s recruitmentem

Profil kandidáta

Na tuto pozici sháníme motivovaného člověka, který nemusí mít letité zkušenosti v IT recruitmentu, ale má chuť se profesionálem stát. Nemusíte se bát, do našeho světa budete řádně zaučeni.

  • Máte zájem objevit kouzlo IT světa

  • jste komunikativní a proaktivní jedinec, kterému nechybí obchodní smýšlení – umíte správně kandidáta odhadnou a doporučit ho klientovi

  • rád přicházíte s vlastními nápady a zároveň se je nebojíte prosadit – při hledání kandidátů, to bude velkou výhodou

  • umíte navazovat dlouhodobé kontakty, které zvládnete udržovat - budete v přímém kontaktu s klienty, kterým budete poskytovat zpětnou vazbu

  • nutností je pokročilá znalost anglického jazyka (min. úroven B1) – s angličtinou se budete setkávat na denní bázi, jak při pohovorech s kandidáty, tak při běžné komunikaci s našimi klienty

  • zkušenost především s náborem je vítaná, avšak není podmínkou

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení (fixní mzda + nezastropovaný bonusový systém)

  • moderní kanceláře v centru Prahy (Florentinum) či Brna (Panská)

  • propracovaný onboarding - školení a mentoring od zkušených kolegů na recruitment, LinkedIn a sourcing,..

  • jazykové kurzy v pracovní době

  • pracujte z domova! - Možnost homeoffice

  • Příspěvek na Multisporkartu

  • služební notebook a telefon

  • skvělý tým brandu Experis, pod vedením Petry a Markéty – společně tvoří partu nadřízených, kteří ví, o čem IT business je, vždy Vás podpoří a ještě jsou to správní a féroví lidé

  • a řadu dalších firemních benefitů…

  • nástup možný ihned či dohodou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Polášková
ID: 4580776  Datum zveřejnění: 17.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.