HR Business Partner

Praha

Popis pozice

Do 5členného HR týmu hledám posilu na pozici HRBP pro divizi Services, která se primárně zaměřuje na vývoj a poskytování IT služeb v rámci kontinentální Evropy.

  • Zajištění plynulého chodu HR procesů včetně pracovně-právního poradenství.

  • Zastřešování recruitmentu od A až po Z. Nábor zde činní 30-40 % (nábor různorodých pozic kromě IT).

  • Péče o zaměstnance při jejich onboardingu, rozvoji, vzdělávání, talent managementu či odměňování.

  • Spolupracovat budete s ostatními členy týmu na dalších HR aktivitách (employer branding, interní komunikace, CSR a wellbeing aktivity, diverzita,..).

  • Podporovat také budete firemní kulturu, podílet se na průzkumech spokojenosti zaměstnanců a implementaci kroků podporujících zlepšování pracovního prostředí.

  • Součástí Vaší práce bude také udržovat HR reporty, budgety nebo směrnice.

Profil kandidáta

  • Předchozí zkušenosti s komplexní HR agendou, včetně náboru

  • Praktická znalost zákoníku práce

  • Proaktivní přístup

  • Angličtina na úrovni alespoň B2 (pro komunikaci se zahraniční centrálou)

Nabízíme

  • Flexibilitu v podobě pružného pracovního týdne, kdy si volíte začátek a konec své pracovní doby.

  • Širokou škálu zajímavých benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, za rok 14 000 bodů do Cafeterie na kulturu, sport, vzdělávání a jiné aktivity; stravenky, štědrý příspěvek do penzijního pojištění, atd.)

  • Možnost učit se od odborníků , těšit se u nás můžete na odborné i soft tréninky.

  • Nabízíme také programy pro talenty nebo možnost zúčastnit se dobrovolnických CSR aktivit.

  • Místo výkonu práce: kousek od metra Palmovka

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Váně
+420703865297
ID: 4580973  Datum zveřejnění: 17.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.