Manažer/ka komunikace

Praha

Popis pozice

Hledáte novou výzvu a máte praxi v oblasti komunikace? Upřednostňujete zajímavou a různorodou práci, kde se nebudete nudit a jste zvyklí v zaměstnání komunikovat v anglickém jazyce? Pokud Vás tyto řádky zaujaly, tak pak hledáme zrovna Vás. Dejte nám o sobě vědět. Nazíme zajímavou pracovní příležitost v oblasti komunikace v dobře dostupné lokalitě v Praze a k tomu komplexní balíček zaměstnaneckých benefitů.
Budete mít zodpovědnost za oblast komunikace, a to hlavně v těchto oblastech:

  • Externí, interní a CSR, které musí být zcela v souladu s aktivitami společnosti

  • Tvorba komunikačních taktik a komunikačních plánů v souladu s komunikační strategií společnosti a její realizace

  • Budete mluvčí společnosti pro média

  • Aktivní vyhledávání komunikačních témat dovnitř firmy i navenek

  • Vedení týmu specialistů a řízení PR agentury

  • Zodpovědnost za spolupráci s neziskovými oragnizacemi a dalšími partnery z oblastí externí, interní komunikace a CSR

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání

  • Znalost českého jazyka na úrovni mateřského, pokročilé vyjadřovací schopnosti v písemné i ústní podobě

  • Anglický jazyk na úrovni C1

  • Znalost komunikačních nástrojů pro interní i externí komunikaci

  • Orientace v mediálním prostředí

  • Zkušenosti s vedením týmu

  • Výborné interpersonální schopnosti budování mezilidských vztahů

  • Výborné prezentační a přesvědčovací dovednosti, prezentace pro regulátory a média

  • Znalost práce na PC

Nabízíme

  • Zajímavou pracovní příležitost v oblasti komunikace v dobře dostupné lokalitě v Praze

  • Příležitost uplatnit svoji praxi a získat zkušenosti z nového prostředí

  • Různorodá práce, při které se nebudete nudit

  • Přátelský a otevřený tým

Komplexní balíček zaměstnaneckých benefitů:

  • Home office v kombinaci s prací v kanceláři

  • Zkrácený pracovní týden na 37,5 hod.

  • Flexibilní pracovní doba

  • 28 dní dovolené

  • Dny volna navíc pro tatínky

  • 2 Sick days

  • Systém Cafeterie

  • Stravenkový paušál

  • Slevy u atraktivních partnerů

  • Teambuildingy, pobočkové akce, dobrovolnické dny, výroční konference, sportovní akce

  • Nápoje na pracovišti

  • Uvolněný dress code

  • Pracovní pomůcky i pro soukromé účely

V případě Vašeho zájmu prosím pošlete Váš strukturovaný životopis.

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4581153  Datum zveřejnění: 18.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.