Údržbář strojů - zámečník

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do novojičínské automotiv stabilní výrobní společnosti hledáme zkušeného zámečníka. Pokud máte pracovní zkušenosti na obdobné pozici, pak nám neváhejte zaslat váš životopis.
  • preventivní údržba stojů a zařízení

  • práce ručním, elektrickým a pneumatickým nářadím

Profil kandidáta

  • vyučen v oboru mechanik opravář nebo strojní zámečník

  • zkušenosti s opravami strojů, hydrauliky, pneumatiky a mechanických pohonů

  • znalost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme

  • nástup přimo do kmene společnosti

  • motivující finanční ohodnocení

  • příspěvek na dopravu

  • 5 týdnů dovolené

  • příplatky na životní a penzijní pojištění

  • odborný a keriérní růst

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbara Rduch
+420 702 197 467
ID: 4581456  Datum zveřejnění: 18.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.