Vedoucí skladu (bez vedení týmu) | ranní směna

Olomoucký kraj

Popis pozice

Nejedná se o agenturní zaměstnání, nabídka práce je přímo do kmene společnosti.

  • Nakládka a vykládka – řízení VZV

  • Evidence skladových zásob, příjem a výdej na sklad, inventarizace skladů – práce na PC

  • Vizuální kontrola výrobku, kontrola značení a ražení

  • Balení výrobku – páskování, ukládání na palety (využijete zkušenosti s vázáním)

  • Komunikace s přepravci, spolupráce s oddělením nákupu, obchodním oddělením

Profil kandidáta

  • Praxe na pozici obdobné pozici výhodou

  • Praxe v řízení VZV podmínkou

  • Základní znalost MS Office podmínkou

  • práce se SAP nebo jiným informačním systémem podmínkou

  • Ochota pracovat a učit se nové věci

  • schopnost práce v týmu, pečlivost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na dojíždění 4 Kč/km

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Oběd za 31 Kč

  • Firemní kantýna k dispozici v dopoledních hodinách

  • Nealkoholické nápoje na pracovišti zdarma

  • 2 dny Sick days za rok

  • Příspěvek na benefitní kartu

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4581461  Datum zveřejnění: 18.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.