PLC Programátor | 1 směna!

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledáte novou pracovní příležitost? Máte praxi v oblasti programování PLC a chcete se stát součástí ryze české společnosti? Pak čtěte dál!

  • Programování softwarových aplikací podle definovaných standardů.

  • Uvádění softwaru a hardwaru do provozu a následná údržba.

  • Testování výrobních zařízení.

  • Příprava podkladů pro návody k obsluze.

  • Administrativní činnosti spojené s prací.

Profil kandidáta

  • Obecná znalost prvků automatizační techniky

  • Orientace v elektro. a pneu. schematech

  • Zkušenosti s programováním PLC siemens S7 S-1200 (TIA Portal, WinCC)

  • Alespoň pasivní znalost angličtiny pro práci s návody a datasheety

  • Středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou v oblasti elektro, proškolení dle vyhlášky 50 na §6 zařídíme

  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Zázemí s moderním strojním vybavením

  • Práci na jednu směnu

  • Možnost dále se vzdělávat

  • Možnost individuálních benefitů

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, perspektivu dlouhodobé spolupráce

  • Příspěvek na dopravu, stravování i ubytování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4581855  Datum zveřejnění: 18.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.