Správce investičního plánu

Pardubický kraj

Popis pozice

Do provozně - technického úseku našeho klienta z oblasti poskytování zdravotní péče, hledám nového kolegu pro správu investičního plánu!

Na této pozici budete shromažďovat požadavky na investiční projekty od jednotlivých vedoucích, zapracovávat je do investičního plánu, prezentovat je před managementem a v průběhu jejich realizace hlídat veškeré milníky až po úspěšné dokončení.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za investiční plán (příprava, schválení, dodržení)

  • zpracování požadavků na investice a jejich strategické plánování

  • optimalizace plánu, zanášení změn, vyhodnocování průběhu

  • komunikace s vedoucími projektů, reporting vedení

  • veškerá související administrativa

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání (IT, stavební, zdravotechnika, ekonomické apod.)

  • praxe na obdobné pozici alespoň 5 let (realizace či plánování investic)

  • dobrá práce s MS Excel

  • znalost problematiky veřejných zakázek a čerpání dotací velkou výhodou

  • komunikační a prezentační dovednosti na velmi vysoké úrovni

  • řp. B podmínkou

Nabízíme

  • práci ve stabilním segmentu s možností získat velmi zajímavou praxi

  • kompletní zaškolení a podporu nadřízeného

  • motivující finanční ohodnocení

  • 5 týdnů dovolené + dalších 5 dnů volna na zotavení

  • dotované stravování

  • možnost nastoupit ihned

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4582058  Datum zveřejnění: 19.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc