Projektový a dotační manažer

Pardubický kraj

Popis pozice

Pro klienta z řad poskytovatelů zdravotní péče hledám nového kolegu, který by převzal agendu projektového řízení a využívání dotačních programů.

Pokud máte zkušenosti s řízením projektů, veřejnými zakázkami a dotačními tituly, jste pečlivým člověkem zaměřeným na cíl a také rozeným diplomatem, dejte mi o sobě vědět, možná je tato pozice pro Vás jako stvořená!

Náplň práce:

  • vedení agendy projektového managementu (plánování, koordinace, řízení i reporting)

  • kompletace podkladů celého projektu

  • práce s rozpočtem, řízení cash flow celého projektu

  • vyhledání dotačních programů a příprava podkladů pro jejich čerpání

  • příprava veřejných zakázek

  • reporting směrem k vedení

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání (ekonomika, technika)

  • znalost projektového řízení

  • zkušenosti s veřejnými zakázkami a problematikou dotací

  • dobrý time management a organizace práce (více projektů najednou)

  • schopnost spolupráce napříč obory

  • výborné prezentační schopnosti, smysl pro detail a analytické myšlení

Nabízíme

  • práci ve stabilním segmentu s možností získat velmi zajímavou praxi

  • kompletní zaškolení a podporu nadřízeného

  • motivující finanční ohodnocení

  • 5 týdnů dovolené + dalších 5 dnů volna na zotavení

  • dotované stravování

  • možnost nastoupit ihned

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová