Vedoucí účtárny - AP

Pardubický kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením účetnictví, dobře se orientujete v systému SAP a hýřite nápady, jak sobě i ostatním ulehčit práci? Rád/a si i v práci popovídáte anglicky a vyhovuje Vám korporátní prostředí?

Pro mého klienta ze segmentu výrobních firem hledám nového kolegu/kolegyni pro vedení (nejen) dodavatelské účtárny!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za řádné zpracování dodavatelských faktur

  • optimalizace procesů v systému SAP, návrhy a vedení zlepšovacích projektů

  • komunikace s dodavateli v AJ

  • příprava závěrek, podkladů pro audit, reporting

  • vedení týmu v rámci oddělení

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ ekonomické vzdělání

  • dobrá orientace v účetnictví ve výrobní sféře

  • znalost systému SAP

  • AJ na komunikativní úrovni

  • zkušenosti s vedením optimalizačních projektů v rámci účetního oddělení

  • zkušenosti s vedením lidí

  • aktivní přístup a analytické myšlení

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání s možností růstu

  • flexibilní pracovní dobu

  • 25 dnů dovolené

  • příspěvky do benefitního systému

  • dotované stravování

  • příspěvek na penzijko a další...

Zaujala Vás pozice? Chcete se dozvědět více? Reagujte prosím přes "odpovědět" a já Vás budu kontaktovat s dalšími detaily.

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4582642  Datum zveřejnění: 19.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.