Lakýrník, nástup přímo do kmene

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do zavedené firmy, která se zabývá výrobou nemocničních a pečovatelských lůžek hledáme nové kolegy na pozici Lakýrník.

Nástup přímo do kmene společnosti!

Firma se nachází ve městě Fryčovice

  • Odstraňování laku před opravou

  • Aplikace nástřiku nebo nátěru demontovaných dílů po opravě

  • Povrchová úprava kovů - ruční práškové lakování komaxitem

  • Vystavení příslušné dokumentace a potvrzení o provedených pracích

Profil kandidáta

  • Praxe v oboru výhodou

  • Dobrý zdravotní stav

  • Znalost čtení výkresové dokumentace

  • Ochota pracovat ve 3směnném provoze

Nabízíme

  • Fixní měsíční mzda dle zkušeností 20000 - 24000 Kč

  • Příplatek za stížené praocvní prostředí 10 Kč/hod.

  • Měsíční prémie až 15% ze mzdy

  • Příplatky dle ZP

  • Stravenky v hodnotě 100 Kč/směna

  • Příplatek za víkendový přesčas 500 Kč

  • 5 týdnů dovolené

  • Nástup přímo do kmene společnosti

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Martinek