Ujmete se teamu, kterému chybí leader?

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte pocit, že potřebujete dát Vaší kariéře nový směr?

Potřebujete mít práci, která bude každodenní výzvou? Rutina Vás nudí? Jestli ano, tato práce by mohla být ta pravá!

Zajímá Vás oblast financí, bankovnictví a účetnictví? Pak určitě čtěte dál!
Přemýšlíte, zda by to opravdu mohlo být ono? Tak zvažte také to, že:

Budete mít šanci dále rozvíjet své dovednosti vedení lidí.

Práce v mezinárodním korporátním prostředí Vám umožní dostatek příležitostí k dalšímu růstu.

Je pro nás velmi důležité udržovat přátelské prostředí.

Profil kandidáta

Vedení týmu talentovaných lidí Vám zní jako práce snů?

Máte zkušeností s vedením týmu? Poznáte, kdy jeho členové potřebují Vaši podporu a kdy spíš prostor?

Ideální pracovní den chcete strávit rozdělováním práce tak, aby byly dodržené termíny jednotlivých úkolů? Analyzování situace a prezentace klientům na denní či týdenní bázi (ale vcelku často) Vám zní jako dobře využitý čas?

Domluvíte se anglicky? Někteří členové týmu mohou být i cizinci, a tak je angličtina firemní jazyk.

Nabízíme

A ještě Vás zkusíme nalákat tím, že budete mít:

Možnost pracovat po zaučení dva dny v týdnu z domova.

26 dní dovolené, abyste během roku měli dostatek času na odpočinek.

6 dní zdravotního volna, protože se občas nemusíte cítit dost dobře na to jít do práce, ale ještě to není na doktora.

Měsíčně připisovaný bonus do Cafeterie, kde si můžete vybrat ze široké palety nabídek.

Příspěvek na Multisport Card, pokud máte rádi pohyb.

Příspěvek na stravování, ať si můžete dát k jídlu to, na co zrovna máte chuť.

Smlouvu na dobu neurčitou, abyste se nestrachovali, co bude za rok.

Firemní akce, ať máte příležitost vytvářet dobré vztahy s kolegy a pak se cítíte dobře i v práci.

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Bez nutnosti ČJ

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Rojíková
ID: 4583083  Datum zveřejnění: 20.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.