PLC programátor junior/senior

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro Českou společnost, zabývající se vývojem a výrobou tiskařských strojů, hledám nové kolegy do nově otvírané projekční kanceláře v Brně.

Rádi uvítáme do týmu juniorní i seniorní uchazeče z oboru automatizace - juniorním poskytneme zkušeného mentora, seniorním možnost začít ihned pracovat s TOP produkty ve svém oboru!

Náplň práce:

  • návrhy řešení řídících okruhů

  • tvorba ucelených koncepcí pro řízení strojů

  • vytváření řídících SW pro PLC

  • oživení strojů, dohled nad výrobou

  • možnost účastnit se instalací u zákazníků po celém světě

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání (elektro, automatizace)

  • praxe v oboru či zájem o PLC systémy

  • AJ na úrovni pasivní komunikace (návody, programy, emaily)

  • pečlivost a spolehlivost

  • ochota zaučit se v centrále společnosti v Lanškrouně (vše plně hrazeno vč. ubytování)

Nabízíme

  • práci s nejmodernějším produktem

  • profesní i kariérní růst

  • mzdové ohodnocení dle zkušeností

  • 5 týdnů dovolené

  • dotované stravování

  • příspěvek na penzijko

  • mobilní tarif k soukromým účelům

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4583430  Datum zveřejnění: 22.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.