Přípravář/ka Klášterec nad Ohří, Praha

Klášterec nad Ohří, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Popis pozice

Hledáme šikovného kolegu/kolegyni do naší centrály v Klášterci nad Ohří a do Prahy na pozici přípraváře.

Pokud máš zkušenosti, umíš dobře komunikovat a v záplavě souvislostí stavebních zakázek se cítíš, jako ryba ve vodě, ozvi se nám, dovedeme tě ocenit!

  • kontrola projektové dokumentace

  • příprava cenové nabídky a podklady pro výběrová řízení

  • jednání s dodavateli a hledání nejvhodnějších řešení

  • příprava staveb pro realizaci a spolupráce se stavbyvedoucími v průběhu stavby

Profil kandidáta

  • orientace ve stavební dokumentaci

  • ovládání Microsoft Office

  • stavební vzdělání

  • znalost programů Kros a EuroCalc Callida výhodou, ale pokud je neznáš, vše tě naučíme

  • aktivní řidič

  • zkušenost na obdobné pozici

  • pečlivost

Nabízíme

  • možnost seberealizace a dalšího růstu v oboru

  • práce v příjemném moderním prostředí, moderní technologie

  • férový šéf a tým zkušených kolegů, kteří ti pomohou, když budeš potřebovat

  • stravenky

  • zajímavá mzda a prémie dle výkonu

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Manhart
ID: 4583793  Datum zveřejnění: 22.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc