Elektrotechnik robotů / MaR - Hranice

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme posilu do elektroúdržby a jako bonus nabízíme svozový autobus z Přerova do Hranic na všechny směny.

  • údržba a opravy strojů a zařízení

  • programování robotů (znalost řídících systémů Siemens, Beckhoff)

  • servis na zařízení elektro a MaR tepelných zdrojů

Profil kandidáta

  • Vyhl. 50/1978 Sb. min. § 6

  • praxe podmínkou

  • min. vyučení v elektrooboru (slaboproud)

  • znalost řídících systémů, zkušenost s roboty a MaR

  • ochota docházet na směnný provoz

Nabízíme

  • stabilita úspěšné výrobní společnosti

  • náborový příspěvek

  • odpovídající platové ohodnocení a zajímavé prémie

  • 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů, rádi představíme na pohovoru

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová