Inženýr/ka kvality - Ne-automotive - Hi-tech firma

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Toužíte po změně zaměstnání? Chcete pracovat pro společnost, která je lídrem ve svém oboru, není automotive a má skvělý kolektiv? Jestli máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou alespoň jeden rok, hovoří dobře anglicky, tak mi reagujte na tuto pracovní nabídku na Chomutovsku. Zavoláme si a řekneme si další detaily.
Vaším hlavním úkolem na této pozici bude komplexní zabezpečení rozvoje dodavatelské kvality.

Co budete mít na starosti?

  • výběr, schvalování a hodnocení dodavatelů

  • řešení reklamací s dodavateli

  • rozvoj kvality dodavatelů

  • reporting

Profil kandidáta

  • elektrotechnické vzdělání výhodou

  • komunikativní angličtina - denní komunikace se zahraničními dodavateli

  • zkušenosti v dodavatelské kvalitě alespoň jeden rok

  • zkušenosti s ERP systémem a měřícími metodami

  • a taky být kamarád s Excelem - tabulky a reporty

Nabízíme

  • moc fajn zázemí ne-automotive společnosti

  • cafeterii

  • penzijko

  • dotované stravování na pracovišti

  • 25 dovči

  • bezva tým kvalitářů a skvělého lídra

  • bonusy ke mzdě

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Maredová Kočárková
+420604226079