Vedoucí výroby

Jihočeský kraj

Popis pozice

Do strojírenské společnosti hledáme vhodného kandidáta, který se chopí řízení části výroby a povede tým 80 pracovníků.

  • Operativní řízení strojírenské výroby, motivace a vedení pracovního týmu

  • Spoluúčast při tvorbě plánu výroby a dohled nad dodržováním daných termínů

  • Návrhy na zvyšování efektivity výrobních procesů

  • Spolupráce při zavádění nových projektů do výroby

  • Aktivní spolupráce napříč společnosti (kvalita, logistika, technologie)

  • Dohled nad dodržováním BOZP

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ nejlépe technického zaměření

  • Praktické zkušenosti s vedením výroby a vedením pracovního týmu

  • Znalost anglického jazyka výhodou

  • Znalosti MS Office (MS Excel) a SAP, popř. jiný ERP systém

  • Dobré komunikační schopnosti, samostatnost při plnění úkolů, spolehlivost a pečlivost

  • Flexibilita, schopnost rychlého rozhodování a reakce na změny

Nabízíme

  • Stabilní zázemí strojírenské výrobní společnosti

  • Motivační finanční ohodnocení

  • Dotované stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • 5 týdnů dovolené, sick days

  • Příspěvek na vzdělávání, kulturu, sport a rekreaci

  • Nástup možný dohodou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395