Vedoucí výrobního týmu - ne-automotive

Ústecký kraj

Popis pozice

Když koukáte po pracovních inzerátech, tak určitě hledáte nějakou novou pracovní výzvu nebo změnu prostředí. Mám pravdu? Pokud ano, pak bych tu pro vás měla jednu zajímavou nabídku jako Vedoucí výrobního týmu pro ne-automotive firmu na Chomutovsku.

Máte technické vzdělání, zkušenosti s vedením měnšího týmu lidí, plynnou angličtinu a lean manufacturing vám není cizí? No výborně. Pošlete mi svůj životopis? Zavoláme si a řekneme si další informace o pracovní pozici.
Jako správný vedoucí budete mít na starosti vedení menšího týmu, zajišťovat jim školení, rozvíjet jeho potenciál a být správným lídrem. K tomu neodmyslitelně patří implementování strategie automatizace dle globálních firemních trendů. Úzce spolupracovat se zahraničníi závody.

Zajišťovat životní cyklus výrobku - spolupracovat s vývojovým týmem.

Doporučovat řešení a starat se o standardní vývoj výrobku.

Profil kandidáta

  • technické vzdělání (elektro výhodou)

  • plynulá komunikace v anglickém jazyce

  • zkušenosti s vedením týmu

  • kalkulace nákladů, reporting a tvorba forecastů

  • min. 5 let zkušenosti na vedoucí pozici, ideálně zkušenosti s normou IPC-600/610

  • není vám cizí implementace nových technologií, Lean manufacturing a Industy 4.0

Nabízíme

Jedinečnou pracovní nabídku v hi-tech společnosti na Chomutovsku. Penzijní připojištění, Cafeteria systém, dotované stravování na pracovišti, 25 dovolená, sick days, bonusy ke mzdě....

a mnoho dalšího....

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Maredová Kočárková
+420604226079