Recruiter zahraničních kandidátů

Praha

Popis pozice

Hledáme nového parťáka k nám do týmu pro mezinárodní nábor. Máte předchozí zkušenost s náborem zahraničních pracovníků? Jste komunikativní a proaktivní člověk, který se nebojí komunikace v anglickém, ruském či ukrajinském jazyce? Přidejte se k nám!

  • odpovědnost za náborový proces zahraničních zaměstnanců

  • vyhledání kandidátů

  • příprava testování, osobní účast na testování (on-line, nebo v zahraničí)

  • denní komunikace s našimi kandidáty a klienty

  • spolupráce s našim VISA oddělením

  • komunikace v ruském/ukrajinském a anglickém jazyce - na každodenní bázi s kandidáty i klienty

  • příprava reportů a statistik

Profil kandidáta

  • zkušenosti s náborem či náborem zahraničních zaměstnanců velkou výhodou

  • pokud již máte zkušenost s vízovými procesy bude to pro vás také velké plus

  • Ruština/ukrajinština, nebo srbština/makedónština na komunikativní úrovni

  • Angličtina min. úroveň B2

  • Hledáme komunikativního a zodpovědného člověka, který se nebojí nových výzev a věci dotahuje do zdárného konce.

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích v centru Prahy (Florentinum)

  • Skvělý pracovní kolektiv

  • propracovaný systém vzdělávání a školení

  • služební notebook a telefon

  • flexibilní pracovní dobu

  • pracujte z domova! možnost částečného homeoffice

  • neomezený přísun šálků kávy ☕

  • Multisportkartu jen za polovinu ceny

  • a řadu dalších motivačních firemních benefitů…

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Polášková
ID: 4584123  Datum zveřejnění: 22.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.