Stavbyvedoucí/mistr- dopravní stavby

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Máte zkušenosti s řízením stavby a poohlížíte se po novém zaměstnání? Máte praxi na pozici stavbyvedoucího nebo teprve sbíráte zkušenosti na pozici stavebního mistra?

Ať už jedno nebo druhé, máme pro vás zajímavou nabídku v oboru stavebnictví se zaměřením na dopravní stavby.

  • Vedení výstavby stavebních objektů – dopravní stavby (turnusová práce po celé ČR)

  • Dohled a koordinace staveniště a provozu na něm

  • Řízení činností v souladu s projektovou dokumentací a stanovami stavebního úřadu

  • Koordinace a komunikace s podřízenými a externími dodavateli

  • Řízení prováděných technologických a pracovních postupů

Profil kandidáta

  • Alespoň středoškolské vzdělání stavebního směru

  • Zkušenosti na obdobné pozici (dopravní stavby, mosty)

  • ŘP sk. B

  • Dobré komunikační dovednosti, samostatnost

  • Ochota cestovat dle projektů (Brno, Praha a další regiony ČR)

Nabízíme

  • Motivační mzdové ohodnocení (extra příplatek ta autorizaci ČKAIT)

  • Auto i k soukromým účelům

  • Nadstandardní ohodnocení cestovních náhrad

  • Multisport kartu

  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days

  • Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na životní pojištění

  • Prostředí podporující další vzdělávání a rozvoj

Benefity

  • Zajištěné ubytování

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4584364  Datum zveřejnění: 22.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.