Architekt/Projektant - flexibilita, mezinárodní projekty

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Jste zkušený projektant/architekt a hledáte novou pracovní příležitost? Oceníte stabilní zázemí, účast na jedinečných projektech a flexibilní pracovní dobu?

Pokud ano, nabízím vám pozici, kde budete moci zúročit své dosavadní zkušenosti!

  • Projektové řízení staveb - projekty průmyslových i bytových staveb

  • Zpracování projektové dokumentace (příslušná povolení, realizace staveb)

  • Hledání vhodných technických řešení, plánování harmonogramu a finančního čerpání

  • Koordinace a spolupráce s kolegy z projekce a subdodavateli

  • Komunikace s úřady a subdodavateli

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání - stavební projektant nebo Ing. Arch.

  • Zkušenosti s projektováním (průmyslové stavby výhodou) podmínkou

  • Znalost práce v AutoCadu, Revitu

  • Angličtina na komunikativní úrovni

  • Ochota cestovat podle projektů (okolí Brna)

  • Dobré komunikační dovednosti, samostatnost

Nabízíme

  • Jedinečnou firemní kulturu mezinárodní společnosti

  • Férové mzdové ohodnocení

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Stravenky a občerstvení na pracovišti

  • Sick days

  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4584365  Datum zveřejnění: 22.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.