Strojírenství + angličtina = ta pravá kombinace!

Kraj Vysočina

Popis pozice

Máte strojírenské vzdělání nebo pracovní zkušenosti ve strojírenské výrobě?

Domluvíte se bez problémů anglicky?

Pokud je vaše odpověď na obě otázky kladná, mám pro vás zajímavou nabídku. Pro našeho klienta hledáme nové kolegy/kolegyně do týmu na TECHNICKÉ POZICE (technolog, programátor, specialista kvality).

Budete součástí týmu zabývajícího se výrobou komponentů do elektromotorů. Podle požadavků konkrétní pozice se můžete setkat s činnostmi jako je příprava, plánování a zavádění nové výrobní linky, optimalizace výrobní technologie, programování zařízení s PLC, vytváření výrobní dokumentace, komunikace uvnitř projektových týmů, spolupráce s dodavateli/zákazníky, kontrola kvality a spoustu dalšího. Podstatnou součástí vaší každodenní práce bude používání angličtiny.

Konkrétní zaměření pozice vám bude představeno na základě vaší praxe a specializace.

Profil kandidáta

Neobejdete se bez dokončené VŠ v oboru strojírenství/elektrotechnika nebo prokazatelné praxe v oboru. Stejně tak je nezbytná angličtina, alespoň na středně pokročilé úrovni. Uvítáme komunikativní kandidáty, kteří se stanou plnohodnotnými členy týmu a budou otevření novým výzvám a zkušenostem.

Nabízíme

Můžete očekávat zaměstnavatele s férovým přístupem, který vám poskytne pružnou pracovní dobu, možnost využívání home office, 5 týdnů dovolené, 13. a 14. mzdu, příspěvek do kafetérie, dotované stravování, jazykové/zájmové a vzdělávací kurzy zdarma, příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalšího. Samozřejmostí je perfektní zaškolení a možnost kariérního růstu.

Nyní náborový příspěvek až 70.000Kč (vyplácen po ZD a zaškolení).

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4584375  Datum zveřejnění: 22.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.