Hlavní účetní

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením kompletní účetní agendy a hledáte novou pracovní příležitost? Disponujete praxí na pozici senior či hlavní účetní? Hledáte novou pracovní výzvu a nebojíte se převzít zodpovědnost?

Pro výrobní společnost v dobré dojezdové vzdálenosti z Hradce Králové či Náchoda hledám nového šéfa/šéfku pro účetní oddělení.

Náplň práce:

  • vedení týmu v účetním oddělení

  • zpracování DPH a ostatních daní

  • práce na měsíčních a ročních účetních uzávěrkách

  • příprava výkazů, přehledů, statistik a inventur

  • vedení majetkové agendy

  • zaúčtování mezd a dalších podkladů od mzdové účetní

  • spolupráce s daňovým poradcem a auditory

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

  • praxe v účetnictví, ideálně na pozici senior či hlavní účetní

  • dobrá orientace v daňové legislativě

  • zkušenosti či předpoklady k vedení lidí

  • pečlivost, zodpovědnost, analytické myšlení

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení dle zkušeností s možností růstu

  • stabilní zázemí

  • 25 dnů dovolené

  • jazykové kurzy

  • příspěvek na stravování a penzijko

  • zvýhodněné ceny na produkty společnosti

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4584376  Datum zveřejnění: 22.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc