Technický nákupčí

Ústecký kraj

Popis pozice

· Vyhledávání dodavatelů a jednání o dodacích a obchodních podmínkách

· Nákup náhradních dílů a materiál pro strojní a elektroúdržbu

· Zodpovědnost za evidenci technické dokumentace

· Koordinace menších investičních akcí - zajištění dokumentace, zkoušek, revizí, podpora komunikace s úřady, účast na kontrolních dnech

· Vedení evidence nakupovaných náhradních dílů - koordinace a zabezpečení stavu skladových zásob vzhledem k rozpočtu a potřebám podniku

· Vyřizování reklamací s technologickými dodavateli

· Podílení se na inventurách skladových zásob včetně náhradních dílů

· Řízení práce skladníka a zodpovědnost za správnost a úplnost skladové evidence

Profil kandidáta

· Orientovat se v nákupních systémech

· Samostatnost, dobré organizační schopnosti a schopnost dotahovat věci do konce

· Minimálně úplné SŠ vzdělání nebo VŠ technického směru

· znalost AJ nebo NJ slovem i písmem – každodenní používání

· dobrá znalost programů MS Office

· Zkušenost z práce se systémem SAP B1 výhodou

Nabízíme

· Zázemí silné prosperující společnosti

· Zajímavé platové podmínky

· Příspěvek na penzijní připojištění

· Týden dovolené navíc

· Při splnění podmínek roční bonus

· Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele a nápoje na pracovišti zdarma

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4584377  Datum zveřejnění: 22.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.