HR Professional s AJ

Ústecký kraj

Popis pozice

Do stabilní výrobní firmy hledáme profeonála/profesionálku do HR týmu, který má rád pestrou práci nejen v HR, ale rád by se zapojil do školících aktivit v celé firme.
  • Nábor + procesování nástupů

  • Interní vzdělávání ( vymýšlení a zaštiťování školení zaměstnanců - plány, reporty, prezentace, atd. )

  • Běžná HR agenda

  • Organizace BOZP

  • Pomoc při auditech

  • Kooperace s kolegy a dalšími odděleními

Profil kandidáta

  • Minimálně středoškolské vzdělání

  • Zkušenosti na obdobné pozici podmínkou ( HR, školení, atd. )

  • AJ na komunikativní úrovní ( mezinárodní výrobní prostředí )

  • Samostatnost

  • Hledáme osobnost, která má drive

Nabízíme

  • ZAJÍMAVÉ PLATOVÉ OHODNOCENÍ – peníze posíláme pravidelně a včas, je na nás spoleh

  • 13.PLAT - polovinu ti pošleme v létě a druhou na Vánoce

  • MOŽNOST DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ - ať máš vlohy na jazyky nebo tě baví odborně se vzdělávat, každý má možnost se na našich kurzech něco naučit

  • 25 DNÍ DOVOLENÉ

  • FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBU – pevné jádro je 9-15:30, na začátku a konci pracovní doby se spolu domluvíme

  • Každý den co budeš v práci si u nás můžeš dát OBĚD ZDARMA

  • Myslíme i na tvou budoucnost a proto od nás dostaneš PŘÍSPĚVEK NA PENZIJNÍ PŘÍPOJIŠTĚNÍ nebo na ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

  • Víme, že odpočinek je důležitý, proto ti přispějeme i na volnočasové aktivity nebo zdraví 600 KČ MĚSÍČNĚ DO TVÉHO SODEXO ÚČTU

  • STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ – fungujeme v České republice již více jak 10 let a naši zákazníci s námi do budoucna stále počítají

  • MOŽNOST KARIÉRNĚ RŮST – každý rok povýšíme okolo stovky zaměstnanců

  • ODMĚNU ZA TO, ŽE PŘIVEDEŠ SVÉ ZNÁMÉ, protože práce máme pořád dost

  • MOŽNOST SPOLEČNĚ SE BAVIT NA FIREMNÍCH AKCÍCH

  • Zábavu si ale můžeš užít mimo firmu s rodinou nebo přáteli díky našim VOLNÝM PERMANENTKÁM DO ZOO CHOMUTOV

  • To vše v MODERNÍm PRACOVNÍM PROSTŘEDÍ

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349