Specialista back office s německým jazykem

Praha

Popis pozice

Náš skvělý klient, významný hráč působící v oblasti železniční logistiky a pronájmu vagonů, momentálně rozšiřuje svůj back office tým (5) o nového kolegu/novou kolegyni.

Pokud hledáte komplexní administrativní pozici s možností využití německého jazyka a práci v menším týmu (zde plně dámský :)) v rodinné společnosti, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.
Jako Specialista back office (m/ž) budete mít na starosti zajištění pronájmu železničních vagonů, které vlastní firma a poskytuje je svým klientům (B2B business). Vaše práce bude tedy zahrnovat:

  • zpracování objednávek a smluv,

  • komunikaci s B2B klienty (českými, zahraničními),

  • komunikaci s centrálou ve Vídni,

  • fakturaci,

  • řešení problémů, reklamací,

  • komunikaci s dopravními podniky,

  • práci s firemními systémy.

Většina železničních vagónů se pronajímá na delší časový horizont - 5 let a více, tj. většina klientů je opravdu dlouhodobých. Během této doby je potřebné zajistit pravidelné kontroly stavu vozů, proto budete mít na starosti i komunikaci se servisem a zajišťování jejich služeb.

Profil kandidáta

  • Máte relevantní pracovní zkušenosti z oblasti administrativy, logistiky apod.

  • Výhodou je také zkušenost z firem zaměřených na želežniční přepravu/logistiku, pronájem vagónů apod.

  • Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni (kvůli komunikaci s klienty, práci s firemním systémem)

  • Ovládáte také německý jazyk (kvůli komunikaci s klienty, centrálou) - výhodou, nikoliv podmínkou

  • Jste příjemná, komunikativní, zodpovědná osoba se smyslem pro detail

Nabízíme

  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí, menší sehraný tým (5)

  • Komplexní administrativní pozici, možnost využívání německého jazyka

  • Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností, 13. plat

  • HPP, smlouvu na dobu neurčitou, nástup dle Vašich možností

  • Flexibilní pracovní dobu, home office

  • 5 týdnů dovolené, kartu MultiSport, možnost penzijního připojištění

  • Hezkou kancelář na Praze 4

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4584379  Datum zveřejnění: 22.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.