Vedoucí technolog

Kraj Vysočina

Popis pozice

Jste profíkem v oboru vstřikování plastů? Vyznáte se v technologiích, pracovních postupech a hledáte novou pracovní výzvu? Máte přirozené vůdčí schopnosti a baví Vás vedení menšího kolektivu?

Pro mého klienta z řad výrobních společností, hledám nového kolegu pro vedení týmu technologů!

Vaším úkolem bude především rozvoj veškerých využívaných metod, jejich zefektivňování popř. zavádění nových, automatizovaných procesů a postupů. Dále budete zodpovědný/á za fungování celého oddělení, rozvoj a stabilitu svěřeného týmu.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za technologie vstřikování plastů

  • návrhy technologických postupů vč. vzorkování prototypů

  • spoluzodpovědnost za investice v oblasti automatizace

  • dohled nad dodržováním stávajících procesů

  • vedení oddělení, řízení a rozvoj podřízených

  • vedení výrobní dokumentace na oddělení

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání v technického zaměření

  • odborné znalosti v oblasti lisování plastů

  • předpoklady k efektivnímu řízení týmu

  • schopnost práce v týmu

  • dobré komunikační schopnosti a organizační předpoklady

  • zodpovědný přístup s vysokým pracovním nasazením

Nabízíme

  • stabilní a velmi příjemné pracovní zázemí

  • mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností s možností růstu

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijko či životko

  • dotované stravování

  • příspěvky na rekreaci a volnočasové aktivity

  • občerstvení na pracovišti, teambuildingové akce

  • jazykové kurzy na pracovišti

  • a další benefity…

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4584880  Datum zveřejnění: 23.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc