Obsluha CNC strojů - pouze denní směny! Po-Pa

Pardubický kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s obluhou CNC strojů a hledáte stabilní a dlouhodobé zaměstnání?

Firma je předním zpracovatelem tvrzeného kamene, přírodního kamene a keramiky.

Sídlo: Pardubice
Směny: Pouze 8 hod - ranní a odpolední, víkendy volné!
Finanční ohodnocení: 30 000 - 40 000 Kč (dle zkušeností)
Smluvní vztah: HPP (dlouhodobá spolupráce)

  • Obsluha obráběcích strojů různého typu

  • Práce s luxusními materiály

  • Zodpovědnost za finální stav výroby

  • Zodpovědnost za pořádek na pracovišti

Profil kandidáta

  • SŠ, SOÚ vzdělání: strojař, obráběč

  • zkušenosti s obsluhou obráběcích strojů podmínkou minimálně 1 rok

  • schopnost orientace v technické dokumentaci

  • manuální zručnost

  • samostatnost a cit pro detail

Nabízíme

  • práce na moderních strojích

  • zajímavé finanční ohodnocení

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • multisport kartu

  • stravenky do mzdy

  • 2x sick day + 20 dní dovolená

  • příspěvek na dopravdu dle km

  • volné víkendy

  • ZDARMA lékařskou prohlídku

  • servis kooordinátora

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Renčová
+420703865273