Obchodní zástupce pro automobilové díly

Karlovarský kraj

Popis pozice

Jste komunikativní, máte obchodního ducha a dobrý tah na branku? Ještě k tomu navíc vás zajímají motorová a užitková vozidla? Tak hledáme právě vás.

Pro společnost se specializací na náhradní díly hledáme obchodníka/obchodnici pro Plzeňský kraj . Pokud máte zájem, zašlete nám váš životopis!

  • péče o stávající klienty ve svěřeném regionu (Plzeňský kraji nebo Karlovarském kraji)

  • akviziční činnost

  • prezentování stávajících i nových produktů u zákazníků

  • zadávání objednávek u zákazníků do interního systému

  • tvorba cenových nabídek

Profil kandidáta

  • předchozí zkušenosti na obchodní pozici

  • technické zaměření - např. na dílenské vybavení, náhradní díly, specializace na motorová vozidla nebo jiné bude výhodou

  • aktivní řidič skupiny B

Nabízíme

  • měšíční odměny k fixnímu platu

  • služební automobil i k souktomým účelům

  • mobilní telefon, notebook

  • možnost pracovat i občasně z domova

  • flexibilní pracovní doba

  • příspěvek na penzijní připojištění - 3 % z hrubé mzdy ( po zkušební době)

  • stravenkový paušál

  • 20 dní dovolené

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Stravenkový paušál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4585521  Datum zveřejnění: 24.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.